Penzion Horní Polubný

 

SKIAREÁLY   WWW.PENZION-POLUBNY.CZ

Skiareál U Čápa

Skiareál U Čápa

Ski areál U Čápa

je součástí největšího skiregionu v České republice. Jsou zde 3 vleky, večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží, občerstvení a největší ledový bar v ČR.

Skiareál Černá Říčka

Černá Říčka

Ski areál Černá říčka – Desná

4 sjezdovky, 2 vleky, večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží, občerstvení.

Lyžařské středisko Harrachov

Harrachov

Ve středisku Harrachov naleznete vedle rozvinutých služeb výborné zázemí pro lyžaře:

sedačkovou lanovku na Čertovu horu, množství vleků, cca 7 km sjezdových tratí, servisy, půjčovny, běžecké trati (15 km denně upravovaných tratí, více než 100 km upravovaných nepravidelně), atd.

Skiareál Paseky nad Jizerou

Paseky nad Jizerou

Ski areál Paseky nad Jizerou - 11 sjezdovek, 5 vleků, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, restaurace, občerstvení. Permanentka platí pro obecní vleky i pro areál Pizár.

Ski areál Paseky nad Jizerou je součástí Skiregionu Krkonoše - Jizerské hory (www.skiregion.cz) s jednotnou permanentkou,
skibus z Prahy.

Lyžařské středisko Ještěd

Ještěd

SKI areál Ještěd je nový moderní areál, který nabízí kromě nových lanovek a vleků také nová občerstvení, špičkové půjčovny s novým vybavením, servis a lyžařskou školu pro dospělé i děti s vlastním areálem.

K dispozici 4x lanová dráha, 5x vlek, 12,5 km sjezdových tratí různých obtížností (95% tratí zasněžováno). Občerstvení a restaurace přímo na sjezdovce, parkování v areálu zdarma.

NOVINKY
24. 3. 2014
Možnost zapůjčení horských kol přímo na penzionu.
 
 
 
© webdesign econtrol.cz 2008